Adwokat do spraw rodzinnych - Września

N asza kancelaria adwokacka we Wrześni specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych, szczególnie jeżeli chodzi o rozwód, bądź spór o alimenty. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z prowadzeniem sprawy sądowej. Naszym celem jest znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania dla naszego klienta. Dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafimy w sposób kompetentny przeprowadzić Państwa przez cały proces spraw dotyczących ograniczenia władzy rodzicielskiej czy też uzyskanie alimentów. Nasza kancelaria podchodzi do klienta w sposób ludzki, starając się zminimalizować uraz emocjonalny wiążący się z rozwodem. Spośród innych kancelarii wyróżnia nas pełne zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdej prowadzonej przez nas sprawy, tak aby każdy klient był zadowolony z naszych usług.

Sprawy rozwodowe to nasza specjalność

K ancelaria Adwokacka Joanny Polowczyk to wykwalifikowana kadra, która poprowadzi każdą sprawę rozwodową w sposób najkorzystniejszy dla klienta. Niezależnie czy chodzi o podział majątku, rozdzielność majątkową, wyegzekwowanie alimentów czy też ograniczenie, pozbawianie bądź przywrócenie władzy rodzicielskiej - nasza kancelaria zapewnia kompleksową pomoc. Pokażemy jak odnaleźć się w nowych okolicznościach związanych z rozpadem małżeństwa oraz jednocześnie uregulujemy Państwa sytuację prawną.

Sprawy rodzinne obejmują:

 • Sprawy o rozwód i separację
 • Sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej małżeńskiej
 • Sprawy o podział majątku wspólnego małżonków
 • Sprawy o alimenty
 • Sprawy o uregulowanie kontaktów z dzieckiem
 • Sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej (o powierzenie wykonywania, o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej)
 • Sprawy o ustalenie ojcostwa
 

Kontakt

 

Joanna Polowczyk

Adwokat Września

697-884-418
kancelaria@adwokat-polowczyk.pl
ul. Zawodze 1A/1U,
62-300 Września

NIP: 7861499341
REGON: 368196601

   
  Rating: 3.9/5. From 14 votes.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.