Adwokat do sprawy karnych Września

S

kuteczne doradztwo nie może opierać się jedynie na sztywnej weryfikacji obowiązujących kodeksów. Aby otoczyć wsparciem prawnym swoich klientów, należy umiejętnie interpretować normy i przepisy, przy jednoczesnym opracowywaniu strategii legislacyjnej. Rolą każdego dobrego prawnika jest obranie optymalnych kierunków, które usatysfakcjonują każdą z osób korzystających z usług kancelarii.

Prawo karne obejmuje:

 • Obrona osób podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego (w postępowaniu przygotowawczym, sądowym);
 • Reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem;
 • Reprezentacja w sprawach z oskarżenia prywatnego (zniesławienie, znieważenie);
 • Reprezentacja osób skazanych w postępowaniu wykonawczym (sprawy o przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary, odroczenie wykonania kary, udzielenie przerwy w wykonaniu kary, udzielenie zezwolenia na odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego, zarządzenie wykonania kary).

Bez względu na obszar problemów naszych klientów, dokonujemy wnikliwego zapoznania się ze sprawami, dokładnie je analizując na podstawie narzędzi prawnych.

Adwokat do sprawy karnych Września - Kancelaria Adwokacka Joanny Polowczyk

Adwokat Joanna Polowczyk jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2014-2016 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. W trakcie aplikacji świadczyła pomoc prawną w Kancelarii adwokata Mariana Robaszyńskiego w Środzie Wlkp., a następnie w Kancelarii adwokata Jakuba Staszczyka w Środzie Wlkp. W roku 2017 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki.

Aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką z siedzibą we Wrześni, specjalizującą się przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego, karnego i gospodarczego.

Do wszystkich problemów klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu każda ze spraw jest rzetelnie i wnikliwie badana. Pozwala to na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie skutkuje pozytywnym zakończeniem prowadzonych działań.

Kancelaria świadczy jednorazowe lub oparte na zasadzie stałej obsługi, konsultacje prawne.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z zakresem usług prawnych prowadzonych przez Adwokat Joannę Polowczyk. W celu uzyskania informacji prosimy o skorzystanie z dogodnej formy kontaktu.

KONTAKT W SPRAWACH NAGŁYCH 697-884-418

 

Kontakt

 

Joanna Polowczyk

Adwokat Września

697-884-418
kancelaria@adwokat-polowczyk.pl
ul. Zawodze 1A/1U,
62-300 Września

NIP: 7861499341
REGON: 368196601

   
  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.