Prawo karne

Adwokat do sprawy karnych - Września

M imo iż niemal żadnemu z nas nie zdarzyło się i możliwe, że nigdy nie zdarzy się popełnić przestępstwa podlegającego pod prawo karne, to w życiu może napotkać nas sytuacja, że ktoś posądzi nas o coś, z czym nie mamy nic wspólnego. Postępowanie karne często wywołuje lawinę stresu i uniemożliwia podjąć samodzielną i skuteczną obronę. W takich przypadkach najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty, który posiada obszerną wiedzę z zakresu kodeksu karnego. Adwokat naszej kancelarii to osoba, która podchodzi do pracy z pasją i olbrzymim zaangażowaniem. Za cel stawiamy sobie uniewinnienie klienta od stawianych mu zarzutów, bądź jak największe złagodzenie skutków prawno-karnych. Sprawy karne, którymi zajmuje się nasza kancelaria to przede wszystkim: oszustwa, wypadki drogowe, tymczasowe aresztowania oraz kradzieże i rozboje.

Prawo karne obejmuje:

  • Obrona osób podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego (w postępowaniu przygotowawczym, sądowym)
  • Reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem
  • Reprezentacja w sprawach z oskarżenia prywatnego (zniesławienie, znieważenie)
  • Reprezentacja osób skazanych w postępowaniu wykonawczym (sprawy o przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary, odroczenie wykonania kary, udzielenie przerwy w wykonaniu kary, udzielenie zezwolenia na odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego, zarządzenie wykonania kary)

KONTAKT W SPRAWACH NAGŁYCH 697-884-418

No votes yet.
Please wait...